21.06.2020.

  1. Dziękuję ks. Mirosławowi Lewandowskiemu za wygłoszone dzisiaj Słowo Boże.
  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali spotkanie dla osób, które pomagały w czasie walki z pandemią. Za przygotowanie grilla i wyrażone w ten sposób podziękowanie dla wszystkich cichych bohaterów tego czasu jestem bardzo wdzięczny.
  1. Ostatnia już w tym roku szkolnym msza dla przedszkolaków i uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tychże dzieci dzisiaj o godz. 16.30.
  1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze. Zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o godz. 17.30.
  1. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  1. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  1. W przyszłą sobotę nasza Fundacja ufam Tobie organizuje warsztaty dla osób bezdomnych wraz z grillem w ramach poczęstunku.

 

Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, zespół muzyczny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top