20.09.2020

1. Tydzień temu gościliśmy ks. Dariusza Salę SAC, który pracuje w Burkina-Faso. Ks. Dariusz przesyła słowa podziękowania za złożone przez Was ofiary, między innymi na budowę studni. Kwota, którą zebrał to 5190zł. i 10 dolarów. Wielkie dzięki za Waszą hojność.

2. Wszystkich zainteresowanych reaktywacją parafialnego chóru prosimy o kontakt w zakrystii lub bezpośrednio z br. Marcinem, naszym organistą. Na początku października planujemy pierwsze spotkania i próby. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy byli kiedyś członkami chóru i nowe osoby, które chcą w taki sposób służyć naszej parafii.

3. Również na początku października (termin i szczegóły podamy w przyszłym tygodniu) chcemy wznowić działalność kręgów biblijnych. Wszelkie informacje można uzyskać w zakrystii.

4. W najbliższą środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie członków Akcji Katolickiej w salce parafialnej.

5. W piątek, 25 września zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy również nowych kandydatów, którzy od tego roku zaczną swoje przygotowania. Po Mszy Świętej spotkanie organizacyjne w salce parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.30 zapraszamy dzieci z parafialnej rady dzieci na spotkanie w salce parafialnej.

7. Na początku października zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie ODDANIE33. To 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. 8 września 2020 r. rozpoczęły się ogólnopolskie rekolekcje organizowane przez Fundację Tota Tua oraz redakcję “Miłujcie się!”. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie. Inicjatywie błogosławią polscy biskupi, wiele stowarzyszeń i organizacji kościelnych. Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Treści rekolekcji są oparte na „Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi. To doświadczenie potrafi przemienić całe życie – przekonują organizatorzy projektu. Więcej szczegółów w przyszłym tygodniu.

8. Zapraszamy do uczestnictwa w stałych punktach modlitewnych w naszej parafii, a więc: codzienny Różaniec o godz. 17.30, Godzinki ku czci NPNMP w niedzielę o godz. 8.40 i do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego, w każdy czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Naszą modlitwę kończymy błogosławieństwem eucharystycznym i Apelem Jasnogórskim.

 

Ks. Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, zespół muzyczny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Pomagają nam

Scroll to top