Foto: Marta Brzozowska/Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Konferencja Marcina Gomułki

To było niesamowite spotkanie. Zaproszenie do udziału krążyło po sieci od kilku miesięcy, ale nie obowiązywały żadne zapisy, więc niepewność, czy ktoś w ogóle przyjedzie była wielka. I tu zaskoczenie. Okazało się, że w sobotę, 20 października do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu przyjechało kilkaset osób chcących brać udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Singli.

Czytaj więcej...

Posłuchaj Lully, Lulla, Lullay w wykonaniu Cantabile Obejrzyj zdjęcia

Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, w Dolinie Miłosierdzia tradycyjnie już odbył się Wieczór Kolęd. Zespół Cantabile i Przyjaciele po raz czternasty zaprosili do wspólnego kolędowania, spotkania i zatrzymania się przy żłóbku śpiewając Maleńkiemu.

Czytaj więcej...

W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Częstochowie odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia Sympozjum Czcicieli Miłosierdzia Bożego. Wstęp wolny. Zapraszamy

ks. Adrian Galbas - Rozpoczęcie Sympozjum - Posłuchaj
ks. Tomasz Błaszczyk - Pallotyni a Miłosierdzie Boże - Posłuchaj
ks. Mariusz Marszałek - Wilno jako Betlejem Bożego Miłosierdzia - Posłuchaj

Czytaj więcej...

Posłuchaj kazania z zakończenia Roku Miłosierdzia

Premiera filmu miała miejsce w niedzielę, 20 listopada, w dniu zakończenia Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia. Stanowił on jedną z trzech części kazania wygłoszonego przez ks. Andrzeja Partikę, kustosza Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Częstochowie.

Projekt Dobry Samarytanin to stawianie przypadkowych ludzi w sytuacjach, w których mają okazję pomóc podstawionemu potrzebującemu.

W odcinku "Apteka" zaaranżowano sytuację, w której starszej pani brakło pieniędzy do zrealizowania recepty. Czy znajdzie się osoba, która zaproponuje pomoc?

Obejrzyj film

Obejrzyj zdjęcia Posłuchaj kazania - ks. Adam Kamizela SAC

Nie przeszkodziła im niepewna pogoda i złowieszcze prognozy. Dokładnie 1137 osób  poświadczyło własnoręcznym podpisem udział w 4.Biegu Miłosierdzia. Do pokonania była trasa prawie 5 km. Wszystko to w koszulce z logo sponsora, który w zamian za reklamę swojej firmy, płacił 4 zł za każdego uczestnika, a tym samym umożliwił dopłaty do realizacji recept przez seniorów.

Czytaj więcej...

Posłuchaj audycji o balu

Obejrzyj zdjęcia

Św. Faustyna, św. Stanisław Kostka, św.Dominik Savio, św. Jadwiga Królowa i wiele jeszcze innych świętych spotkało się w sobotę, 29 października w Dolinie Miłosierdzia. A wszystko za sprawą tego, że odbywał się u nas Bal Wszystkich Świętych.

Czytaj więcej...

Główna

Cookies

Scroll to top