Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Czy tylko ewangeliczny Nikodem przyszedł do Jezusa w nocy? Okazuje się, że nie. Już od 3 lat w naszej parafii uczestniczymy zawsze w Wielki Piątek w tzw. Nocy Konfesjonałów. Tuż po zakończeniu Liturgii kapłani posługują w sakramencie pokuty i pojednania. Chętnych nigdy nie brakuje.

W tym miejscu warto przypomnieć, że w naszym kościele okazje do spowiedzi św. są zawsze w godz. 14.30-16.00. i 17.30-18.00 oraz można skorzystać z tzw. "spowiedzi na telefon": http://www.dolina-milosierdzia.pl/index.php/19-aktualnosci/253-spowiedz-na-telefon

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top