Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Wszyscy korzystamy z mediów. Czy jednak zawsze wiemy, jak uczynić z nich swojego przyjaciela i sprzymierzeńca? Odpowiedzi na podobnie brzmiące pytanie szukały uczestniczki warsztatów medialnych, które odbywały się w sobotę, 24 listopada. W spotkaniu wzięły udział przede wszystkim siostry z różnych zgromadzeń zakonnych zamieszkujących w naszej parafii. Siostry miały okazję dowiedzieć się jak i kiedy informować media o ciekawych inicjatywach, jak konstruować depeszę prasową czy chociażby jakie zasady obowiązują przy komentowaniu różnego rodzaju wydarzeń. Nie zabrakło także prób wprowadzenia usłyszanej wiedzy w praktykę. Mamy zapewnienie, że owoce tego spotkania będziemy mogli obserwować wszyscy w postaci tekstów na naszą stronę internetową.

Siostry, dziękujemy za tę gotowość i otwartość!!

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top