Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Koronką do Miłosierdzia Bożego i Mszą św. sprawowaną w naszej parafii rozpoczęło się doroczne czuwanie misyjne. Spotkanie odbywające się na Jasnej Górze, zainagurowane u nas w Dolinie Miłosierdzia, zorganizowane zostało przez Pallotyński Sekretariat Misyjny Prowincji Chrystusa Króla oraz Fundację Salvatti.pl.

Motywem przewodnim całonocnej modlitwy są słowa: „Kapłan – nasz brat i pasterz”. W roku 200. rocznicy święceń kapłańskich św. Wincentego Pallottiego pielgrzymom towarzyszy szczególna modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne. Ważnym akcentem czuwania będzie także posłanie po raz pierwszy pallotyńskich wolontariuszy na misje. Kilkunastu wolontariuszy wyjedzie do Rwandy, Kamerunu, Wybrzeża Kości Słoniowej, Kazachstanu i na Syberię.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top